Kontakta oss

Besöksadress

Grustagsgatan 15
254 64 Helsingborg

Telefon

T: 042-15 71 00

Kontakta oss

Kontakta oss vid förfrågan om priser, frågor, offerter mm. Skickar du e-post då svarar vårt team dig inom 24 timmar, eller senast nästa arbetsdag.

Vi kontaktar dig

RIVNING

VD

Marcus Åbinger

Mob: 0708-46 84 00
marcus.abinger@areco.se

Projektledare

Mikael Witlock

Mob: 0709-28 53 00
mikael.witlock@areco.se

Projektledare

Pontus Johansson

Mob: 0707-96 70 40
pontus.johansson@areco.se

Projektledare

Börje Åbinger

Mob: 0705-60 76 00
borje.abinger@areco.se

Projektledande säljare

Sandra Palmkvist

Mob: 0701-50 21 10
sandra.palmkvist@areco.se

MILJÖ

Avdelningschef

Johan Block

Mob: 0707-48 89 64
johan.block@areco.se

Projektledare

Michell L. Persson

Mob: 0704-44 95 15
michell.l.persson@areco.se

Projektledare

Elaine Rydberg

Mob: 0707-57 44 15
elaine.rydberg@areco.se

HÅLTAGNING

Avdelningschef

Joakim Lenander

Mob: 0703-85 51 55
joakim.lenander@areco.se

Projektledare

Jan Hansson

Mob: 0703-25 56 70
jan.hansson@areco.se

Administration

Caroline Esbjörnsson

Mob: 0708-75 04 00
caroline.esbjornsson@areco.se

Kontakta oss

Grustagsgatan 15
254 64 Helsingborg

Scroll