Kontakta oss

Besöksadress

Grustagsgatan 15
254 64 Helsingborg

Telefon

T: 042-15 71 00

Kontakta oss

Kontakta oss vid förfrågan om priser, frågor, offerter mm. Skickar du e-post då svarar vårt team dig inom 24 timmar, eller senast nästa arbetsdag.

Jonas Lilja
VD

Mob: 0730-43 86 14
jonas.lilja@areco.se

Caroline Esbjörnsson
Projekt-/personalkoordinator

Mob: 0708-75 04 00
caroline.esbjornsson@areco.se

RIVNING & SANERING

Joakim Lenander
Produktionschef/COO

Mob: 0703-85 51 55
joakim.lenander@areco.se

Pontus Johansson
Projektledare

Mob: 0707-96 70 40
pontus.johansson@areco.se

Per Martinsson
Projektledare

Mob: 0790-74 19 41
per.martinsson@areco.se

Carl Ekström
Projektledare

Mob: 0705-36 20 68
carl.ekstrom@areco.se

Richard Lundin
Projektledare

Mob: 0736-21 61 82
richard.lundin@areco.se

MILJÖ

Johan Block
Avdelningschef

Mob: 0707-48 89 64
johan.block@areco.se

Elaine Rydberg
Projektledare

Mob: 0707-57 44 15
elaine.rydberg@areco.se

HÅLTAGNING

Joakim Lenander
Produktionschef/COO

Mob: 0703-85 51 55
joakim.lenander@areco.se

Jan Hansson
Projektledare Håltagning

Mob: 0703-25 56 70
jan.hansson@areco.se

Kontakta oss

Grustagsgatan 15
254 64 Helsingborg

Scroll